překlady pro firmy

 

Již od roku 2017 pomáháme firmám růst. Poskytujeme kompletní online překladatelské služby pro stovky klientů ve více než 30 jazycích.

Nabízíme vám odborné korektury firemních textů nebo špičkový a přesný expresní překlad, který přenese do daného jazyka nejen jednotlivá slova, ale také celé myšlenky a skutečný smysl textu. Vaši zákazníci vám budou rozumět kdekoliv na světě. Vyzkoušejte si nás.

Přeložíme pro vás:

·         obchodní smlouvy,

·         marketingové materiály,

·         technické dokumenty,

·         soudní překlady,

·         a mnoho dalších.

Součástí našich služeb jsou také odborné lokalizace webových stránek a softwaru. Lokalizovaný text tak bude vždy přesně uzpůsoben tomu, aby oslovil vaše zákazníky ve vybraném regionu a nenarušoval smysl daného textu. Vaši zákazníci vám vždy porozumí.

Pokud hledáte expresní překladatele odborných technických textů, pak jste zde správně. Poskytneme vám kvalitní překlad do mnoha evropských i světových jazyků z celé řady oborů.

Nabízíme překlady z oblasti:

·         ekononomie, 

·         práva, 

·         strojírenství, 

·         elektrotechnyky,

·         medicíny,

·         farmaceutie,

·         IT, 

·         marketing,

·         a překlady z mnoha dalších odvětví.

Kvalita překladu je pro nás vždy na prvním místě. Pečlivě vybíráme překladatele, kterému daný text svěříme. Pokud je to potřeba, zajistíme jazykovou korekturu již přeloženého textu dalším překladatelem.  Díky tomu se na váš přeložený text můžete vždy spolehnout.