Expresní překlady osobních textů a korespondence

Podoba a obsah životopisu i motivačního dopisu se velmi podceňuje. Vystupte z řady a buďte připraveni chopit se životní šance. Vaše CV získá naším profesionálním překladem správný šmrnc. V motivačním dopise pak vybereme výrazy, kterými podtrhneme vaši osobnost. Žádá si váš budoucí zaměstnavatel také dodání vysvědčení či získaných diplomů? I s tím vám pomůžeme a přeložíme je do 25 světových jazyků. S námi vás perfektní znalost cizího jazyku netrápí. A pokud si dopisujete se svou láskou z dovolené, díky našim překladům komunikační bariéru ani nepoznáte. Co vše překlady osobních textů zahrnují? životopis (CV) motivační dopis vysvědčení diplomy korektura dodaných textů

Oslňte budoucího šéfa pořádným životopisem

překlady PRO FIRMY

Poskytujeme prvotřídní překlady
do více než 30 jazyků

Překládejte jednoduše

Připravíme vám přesnou kalkulaci překladu do jedné hodiny. Zakládáme si na rychlé komunikaci, příznivých cenách a jednoduchosti. Překládejte pohotově a bez registrace. Překládejte s námi.

Co přeložíme

Nechejte překlady obchodních a marketingových materiálů, technických smluv, manuálů, lokalizace webových stránek a softwaru nebo soudní překlady a textové korektury na nás a věnujte se tomu, co umíte nejlépe.

Překladáme pro

Vysoké školy
Právní kanceláře
Obchodní společnosti
Státní úřady a instituce

nezávazná POPTÁVKA Zadejte vaše požadavky a do
30 minut obdržíte cenovou kalkulaci.
Nebo nahrajte soubor

Pokud jste tu poprvé zadejte: